بلک Millennials به بالتیمور به عنوان بخشی از انقلاب ما نگاه می‌کند.

اگر شما به خطوط مقدم راهپیمایی و تظاهرات در بالتیمور نگاه کنید, چهره‌هایی که شما خواهید دید, بزرگسالان جوان یا نسل هزاره جدید هستند که به دنبال مرگ فردی گری, نوجوان سیاه‌پوست, که به دنبال کشته شدن فردی به نام " مایکل براون ", نوجوان سیاه‌پوست است, در صف مقدم تظاهرات قرار دارد. به گفته کارشناسان مطالعات سیاه, در هر یک از این موارد, بزرگسالان جوان از رسانه‌های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات استفاده می‌کردند و همچنین برای سازماندهی تظاهرات در برابر اقلیت نسل هزاره جدید به طور خاص, یک علامت را با تویی‌تر به اشتراک می‌گذاشتند. خانم پری, یک استاد مطالعات آمریکایی آفریقایی در دانشگاه پرینستون می‌گوید: " من به آن به عنوان یک عصر جدید برای سازماندهی حول این نوع خشونت فکر می‌کنم. " این نوع جنبش " برای نسل آن‌ها جدید است; چرا که در پایان قرن بیستم, زندگی ی و مدنی بسیار قوی رو به نقصان گذاشت … تقریباً احیای یک گفتگوی عمومی بود که سابقا جزئی از زندگی سیاه بود. " یک ائتلاف متشکل از گروه‌های مردمی است که نگران شهر خود هستند ". درست در همین هفته, گروه یک راهپیمایی برگزار کرد که باعث درو گری براون شد, که از زمان کودکی فعال بوده‌است, گفت که افتخار می‌کند که جوانان را ببینند. " مهم است که یو.

براون گفت : " افراد درگیر در پایان روز درگیر هستند زیرا در پایان روز مجبور به برخورد با اثرات هر چیزی هستند که در آن اعمال می‌شوند . " او گفت که مشارکت جوانان در حرکات جدید نیست . براون , یکی از مدیران ارشد تاریخ آمریکا - آمریکا در دانشگاه ایالتی مورگان , می‌گوید : " ما نسلی از تکنولوژی هستیم که آنچه را که مردم را هدایت می‌کند تغییر کرده‌است . دانشجوی سال اولی در دانشگاه ایالتی بویی گفت : " نقش جوانان در این جنبش , یا حتی در کل دنیا , تحت رهبری مردم جوان قرار دارد " , گفت : " هر حرکتی عمده که ما در داخل این کشور دیده‌ایم , یا حتی در کل جهان , همواره جوانان را تحت رهبری قرار می‌دهد " . وی به بسیاری از جوانان معتقد است : " در پایان روز , افراد جوان بیشتر از پیشینیان خود را سازمان دهی می‌کنند " . وی گفت : " مسائلی از بیکاری , بی‌ثباتی اقتصادی , محکومیت زندان نامتناسب , نژادپرستی محیطی , نابرابری محیطی و میزبانی مسائل دیگر وجود دارد

با استفاده از سیستم بالا و پایین ارتباط با سازمان دهندگان مردمی و بسیاری از رهبران این جنبش در حال حاضر نام خانوار وجود دارد. پری گفت: " با این حال، نوع جدیدی از جنبش حقوق مدنی بیشتر ارگانیک است، و انرژی آن از طریق رسانه‌های اجتماعی به عنوان ابزار سازمان دهی شده، اما نه لزوما با مردمی که بخشی از موسسه حقوق مدنی هستند، جایی که ناآرامی روز دوشنبه آغاز شد." او گفت: " این انقلاب ما است. این انقلاب ماست. ما نیاز داریم که جسی جکسون باشد. ما باید امروز و فردا همان مارتین لوتر کینگ باشیم. گریس - ۲۱ ساله، رئیس گروه دانشجویی دانشگاه Coppin، با جانسن موافق بود و گفت: " ما به کسی نیاز نداریم که ما را رهبری کند." ما درک می‌کنیم که این کاری است که باید انجام دهیم، و تنها افرادی که می‌خواهند برای ما مبارزه کنند، تنها افرادی که می‌خواهند از ما حمایت کنند، ما هستیم. اگر این کار را نکنیم، پس چه کسی دیگر این کار را خواهد کرد؟ " او این جنبش را به جنبش حقوق مدنی مقایسه کرد و گفت: " من فکر می‌کنم جوانان زیادی وجود دارند که این کار را به شدت انجام می‌دهند زیرا ما شاهد تکرار چیزی هستیم که احساس می‌کنیم در حال حاضر انجام شده‌است. اما دیدن آن به شکل دیگری و دیدن آن به شکل دیگری …

این به خانه برخورد می کند. "مردی واکنش نشان می دهد که در 30 آوریل در مقابل پلیس در وسایل نقلیه ضد شورش در بالتیمور ایستاده است. جان TAGGART / EPAAnoma ، که در نزدیکی مرکز ناآرامی ها زندگی می کند ، گفت که او همچنان به راهپیمایی خود ادامه خواهد داد و به رهبری خود ادامه خواهد داد." این حرکت ماست ، این زمان ما و نسل ماست. او گفت: "کسانی که از ما بزرگتر هستند - والدین ما ، مادربزرگ ها و مادربزرگ های ما - آنها وقت خود را سپری کرده اند و آنها به آنچه ممکن است انجام داده اند ، اما اکنون زمان ما رسیده است تا آنچه را که می توانیم به عنوان جوانی انجام دهیم." قلب من را آزار می دهد تا ببینم همه این مردان جوان مانند ما در بازی های گرسنگی کشته می شوند. به نظر می رسد این فصل شکار است و دامنه رایگان آن برای مردان جوان سیاه پوست است. بنابراین برای من ضروری بود که در آنجا باشم و ببینم واقعاً چه اتفاقی می افتد زیرا یک روز - امیدوارم نه - برادر من می تواند هشتگ بعدی باشد. "IN-DEPTHMeet مریلین مصبی ، زن نظارت بر تحقیقات فردی گری اینجا چیزی است که ما درباره پرونده فردی گری می دانیم

منبع
MarcelinaCarter جنبش ,جوانان ,انجام ,جدید ,مدنی ,دانشگاه ,حقوق مدنی ,جنبش حقوق ,تنها افرادی ,ادامه خواهد ,مردان جوان منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

درسی لینوکسیا ثبت شرکت - ثبت شرکت خاص - ثبت فوری شرکت مجله کافه پست آموزشی تخفیف دونی گل میخک